Vánoční besídka (17. 12. 2016)

Po klubovém "sranda závodu" všem - jak můžete vidět - chutnalo :-)  

agirokyrajče.net

Ukázka na canisterapeutických zkouškách v Třemošné (5. 11. 2016)

Předvedli jsme něco z agility i triků a účastníci zkoušek si mohli také sami vyzkoušet, co agility obnáší.  

agirokyrajče.net

Podzimní společná procházka (30. 10. 2016)

Společná vycházka k ukončení sezóny nás tentokrát dovedla na Čilinu. V podzimním lese bylo krásně :-). 

agirokyrajče.net

Podzimní Rokycanská skočná (8. 10. 2016)

A celkovým vítězem podzimní Rokycanské skočné se stává .... tádadadada ... paní rozhodčí! Děkujeme Jitce Marouškové za pěkné parkury, které ale závodníky také pěkně prověřily - taková diskotéka u nás ještě nebyla! :-)  - Můžete se podívat na výsledky na webu KAČR

A ještě anketní otázka pro bystré hlavy: Pročpak že jsou naše medaile takové vypouklé a odspodu proděravělé? - můžete je totiž zároveň šikovně použít jako ...

agirokyrajče.net

Ukázka v Domu Harmonie v Mirošově

Tento rok jsme se opět zúčastnili dne otevřených dveří Domova Harmonie v Mirošově. Předvedli jsme ukázku agility, kde byly zastoupeny všechny velikostní kategorie psů. Pejskové a my jsme si akci užili, protože bylo krásné počasí a nadšené publikum. Díky patří také přívětivým zaměstnancům Domova Harmonie. - Tomáš -

agirokyrajče.net

Kurzy pro štěňátka 

Od září zase otevíráme školičku pro štěňátka. Podrobnosti najdete v oddíle KurzyPLNĚ OBSAZENO!  Další kurz plánujeme na jaro.


Letní Rokycanská skočná (11. 6. 2016)

Letní Rokycanskou skočnou řídila opět rozhodčí Alice Boháčová. Děkujeme jí za pěkné běhavé parkury i pohodovou atmosféru, kterou dokáže na závodech vytvořit, a slibujeme, že výběr hudby příště svěříme někomu kompetentnějšímu než je náš předseda :-). Výsledky na webu KAČR.

Další skočnou připravujeme na 8. října 2016. 

agirokyrajče.net

Intenzivka s Petrou Hamšíkovou 3. 6. - 5. 6. 16)

Za Petrou Hamšíkovou jsme se vydali do příjemného kempu Višnová u Roztok u Křivoklátu. Užili jsme si fajn dny se známými agiliťáky a Petra nám poradila spoustu užitečností, jak ještě vylepšit naše běhaní. A každé ráno a večer jsme prospívaly svým tělům protahovacími cvičeními a hrami s naší Dančou. Večery jsme trávili u táboráku - prostě bezva víkend :-).

agirokyrajče.net

Agiden pro děti (3. 6. 2016)

Tradiční seznámení s pejsky pro mateřské školky u příležitosti Mezinárodního dne dětí jsme připravili 3. června 2016.

agirokyrajče.net

Czech open 2016 ve Skochovicích (28. 5. - 29. 5. 2016)

Na letošní Czech open vyrazila Petra a "malá" a "velká" Lenka. Malá Lenka s Terkou si vyběhaly ve finále třetí místo v jednotlivcích SA. Jsou ty naše holky čím dál lepší :-).


Víkend plný zkoušek (14. - 15. 5. 2016)

Pár nás vyrazilo na Víkend plný zkoušek do Mariánských Lázní a moc jsme si to užili. Ostatně posuďte sami - můžete se pokochat i video ukázkou :-).

agirokyrajče.net

MR kokršpanělů (30. 4 . - 1. 5. 2016)

Na prvního máje naše Petra s Ančou vyjely na mistrovství republiky kokršpanělů, viděly a zvítězily :-) - získaly mistrovský titul v kategorii SA a titul nejlepšího amerického kokršpaněla roku 2016. Jsme na ně hrdí :-).
(Více na webu www.amkokr.cz.)

agirokyrajče.net

 

Ukázky v Třemošné (9. 4. 2016)

Agility a triky jsme předvedli také na canisterapeutických zkouškách u Bezbariérového domu Exodus v Třemošné. 

agirokyrajče.net

Jarní Rokycanská skočná (10. 4. 2016)

Letošní první rokycanská skočná proběhla pod taktovkou Alice Boháčové 10. dubna. Krásné běhavé parkury jste si doufáme všichni užili a studené počasí nám snad odpustíte, příště se budeme snažit objednat sluníčko včas :-). Na výsledky se můžete podívat na webu KAČR).
Připravujeme další skočné 11. června a 8. října.

agirokyrajče.net

O Velikonočního beránka (28. 3. 2016)

Dne 28. 3. 2016 jsme se s Buddym a Acem zúčastnili neoficiálních závodů O Velikonočního beránka v Praze. Trasa tunelových běhů byla pro mě na zapamatování celkem fuška, a tak není divu, že jsem se v prvním běhu zamotala a Ace si zaběhl tunel navíc. I přes časovou ztrátu jsme ale získali medaili za 2. místo z 11 závodníků. Druhý běh se nám již podařil bez zaváhání a s nejrychlejším časem jsme obdrželi medaili za 1. místo. Buddy zaběhl agility parkur pokročilých bez chyby s výsledkem: 1. místo opět z 11 soutěžících. V jumpingu jsme s odmítnutím a shozenou laťkou skončili na 5. místě. :-) - Bára -


Společná jarní vycházka (20. 3. 2016)

Na společnou jarní vycházku na zahájení tréninkové sezóny jsme tentokrát vyrazili na Kokotské rybníky, opékání buřtíků samozřejmě nemohlo chybět - tentokrát nám k tomu asistoval Čertův kámen :-). A trocha statistiky: účast 24 lidí, 28 psů.

agirokyrajče.net

Kladno Nonstop Jahodová párty (23. 1. - 24. 1. 2016) 

Petra s Lenkou se zhlédly v Marušce a vyrazili v lednu na jahody, ale vrátily se se dvěma medailemi :-). (Hlavně si ale báječně užily super závody.)

agirokyrajče.net

Závody o sněhovou vločku (10. 1. 2016)

Hned první lednový víkend nás vyrazilo pár statečných na závody do Loun. Jak se nám běhalo po vánočních svátcích se můžete podívat.


PF 2016 

Přejeme všem krásné vánoční svátky a do nového roku hodně zdraví, štěstí a pěkných chvil strávených se čtyřnohými kamarády :-).

PF 2016

©2010 Agility Klub Rokycany
Designed by Web4Pet Powered by Panavis & QC